2017 Open Men's Indoor Club Championships

MSAC

7 - 22 Oct 2017

Local Time 2017-11-21 00:14

 EHC - MON 
0 - 5 (0 - 0)
Pool A
 WHC - FHC 
7 - 3 (5 - 1)
Pool A
 MON - CHC 
3 - 5 (1 - 2)
Pool A
 MHC - FHC 
6 - 4 (4 - 2)
Pool A
 EHC - CHC 
3 - 2 (0 - 0)
Pool A
 MON - WHC 
0 - 8 (0 - 3)
Pool A
 MHC - EHC 
2 - 3 (0 - 0)
Pool A
 CHC - FHC 
3 - 4 (2 - 2)
Pool A
 MHC - WHC 
2 - 4 (1 - 2)
Pool A
 PHSTK - YVHC 
6 - 3 (2 - 3)
Pool B
 PEGS - SUHC 
0 - 12 (0 - 5)
Pool B
 HWN - TEM 
1 - 4 (0 - 2)
Pool B
 PHSTK - SUHC 
4 - 3 (1 - 2)
Pool B
 TEM - YVHC 
4 - 3 (2 - 2)
Pool B
 HWN - PEGS 
8 - 2 (5 - 0)
Pool B
 SUHC - YVHC 
9 - 0 (5 - 0)
Pool B
 PHSTK - HWN 
4 - 4 (2 - 3)
Pool B
 PEGS - TEM 
0 - 4 (0 - 2)
Pool B
 TEM - SUHC 
2 - 4 (2 - 1)
Pool B
 CHC - WHC 
2 - 7 (0 - 4)
Pool A
 PEGS - PHSTK 
0 - 7 (0 - 4)
Pool B
 FHC - EHC 
8 - 5 (4 - 4)
Pool A
 SUHC - HWN 
9 - 3 (5 - 2)
Pool B
 MON - MHC 
1 - 6 (1 - 1)
Pool A
 TEM - PHSTK 
2 - 5 (1 - 2)
Pool B
 WHC - EHC 
7 - 3 (3 - 0)
Pool A
 YVHC - HWN 
0 - 5 (0 - 0)
Pool B
 CHC - MHC 
1 - 5 (0 - 3)
Pool A
 FHC - MON 
2 - 3 (1 - 1)
Pool A
 YVHC - PEGS 
4 - 3 (1 - 1)
Pool B
 CHC - PEGS 
4 - 3 (3 - 2)
11th v 12th Place
 EHC - YVHC 
2 - 0 (0 - 0)
9th v 10th Place
 MON - HWN 
1 - 7 (1 - 4)
7th v 8th Place
 FHC - TEM 
6 - 8 (2 - 5)
5th v 6th Place
 MHC - SUHC 
1 - 2 (0 - 2)
3rd v 4th Place
 WHC - PHSTK 
1 - 2 (0 - 1)
Final
Matches
21 Nov
Time Teams Title Scoreline Status
No results
22 Oct
Time Teams Title Scoreline Status
19:45 WHC - PHSTK Final 1 - 2 (0 - 1) Official
19:05 MHC - SUHC 3rd v 4th Place 1 - 2 (0 - 2) Official
18:25 FHC - TEM 5th v 6th Place 6 - 8 (2 - 5) Official
17:45 MON - HWN 7th v 8th Place 1 - 7 (1 - 4) Official
17:05 EHC - YVHC 9th v 10th Place 2 - 0 (0 - 0) Official
16:25 CHC - PEGS 11th v 12th Place 4 - 3 (3 - 2) Official
15:45 YVHC - PEGS Pool B 4 - 3 (1 - 1) Official
15:05 FHC - MON Pool A 2 - 3 (1 - 1) Official
14:25 CHC - MHC Pool A 1 - 5 (0 - 3) Official
13:45 YVHC - HWN Pool B 0 - 5 (0 - 0) Official
13:05 WHC - EHC Pool A 7 - 3 (3 - 0) Official
12:25 TEM - PHSTK Pool B 2 - 5 (1 - 2) Official
11:35 MON - MHC Pool A 1 - 6 (1 - 1) Official
10:55 SUHC - HWN Pool B 9 - 3 (5 - 2) Official
10:15 FHC - EHC Pool A 8 - 5 (4 - 4) Official
09:35 PEGS - PHSTK Pool B 0 - 7 (0 - 4) Official
08:55 CHC - WHC Pool A 2 - 7 (0 - 4) Official
08:15 TEM - SUHC Pool B 2 - 4 (2 - 1) Official
Time Teams Title Scoreline Status
No results

Match Listing
Match # Date/Time Details Venue Status Scoreline Reports Actions
1 7 Oct 2017 08:15 EHC v MON (Pool A) MSAC-1 Official 0 - 5 (0 - 0) Report Calendar Lineup EHC Lineup MON Statistics
2 7 Oct 2017 08:55 WHC v FHC (Pool A) MSAC-1 Official 7 - 3 (5 - 1) Report Calendar Lineup WHC Lineup FHC Statistics
3 7 Oct 2017 09:35 MON v CHC (Pool A) MSAC-1 Official 3 - 5 (1 - 2) Report Calendar Lineup MON Lineup CHC Statistics
4 7 Oct 2017 10:15 MHC v FHC (Pool A) MSAC-1 Official 6 - 4 (4 - 2) Report Calendar Lineup MHC Lineup FHC Statistics
5 7 Oct 2017 10:55 EHC v CHC (Pool A) MSAC-1 Official 3 - 2 (0 - 0) Report Calendar Lineup EHC Lineup CHC Statistics
6 7 Oct 2017 11:35 MON v WHC (Pool A) MSAC-1 Official 0 - 8 (0 - 3) Report Calendar Lineup MON Lineup WHC Statistics
7 7 Oct 2017 12:25 MHC v EHC (Pool A) MSAC-1 Official 2 - 3 (0 - 0) Report Calendar Lineup MHC Lineup EHC Statistics
8 7 Oct 2017 13:05 CHC v FHC (Pool A) MSAC-1 Official 3 - 4 (2 - 2) Report Calendar Lineup CHC Lineup FHC Statistics
9 7 Oct 2017 13:45 MHC v WHC (Pool A) MSAC-1 Official 2 - 4 (1 - 2) Report Calendar Lineup MHC Lineup WHC Statistics
10 7 Oct 2017 14:25 PHSTK v YVHC (Pool B) MSAC-1 Official 6 - 3 (2 - 3) Report Calendar Lineup PHSTK Lineup YVHC Statistics
11 7 Oct 2017 15:05 PEGS v SUHC (Pool B) MSAC-1 Official 0 - 12 (0 - 5) Report Calendar Lineup PEGS Lineup SUHC Statistics
12 7 Oct 2017 15:45 HWN v TEM (Pool B) MSAC-1 Official 1 - 4 (0 - 2) Report Calendar Lineup HWN Lineup TEM Statistics
13 7 Oct 2017 16:25 PHSTK v SUHC (Pool B) MSAC-1 Official 4 - 3 (1 - 2) Report Calendar Lineup PHSTK Lineup SUHC Statistics
14 7 Oct 2017 17:05 TEM v YVHC (Pool B) MSAC-1 Official 4 - 3 (2 - 2) Report Calendar Lineup TEM Lineup YVHC Statistics
15 7 Oct 2017 17:45 HWN v PEGS (Pool B) MSAC-1 Official 8 - 2 (5 - 0) Report Calendar Lineup HWN Lineup PEGS Statistics
16 7 Oct 2017 18:25 SUHC v YVHC (Pool B) MSAC-1 Official 9 - 0 (5 - 0) Report Calendar Lineup SUHC Lineup YVHC Statistics
17 7 Oct 2017 19:05 PHSTK v HWN (Pool B) MSAC-1 Official 4 - 4 (2 - 3) Report Calendar Lineup PHSTK Lineup HWN Statistics
18 7 Oct 2017 19:45 PEGS v TEM (Pool B) MSAC-1 Official 0 - 4 (0 - 2) Report Calendar Lineup PEGS Lineup TEM Statistics
19 22 Oct 2017 08:15 TEM v SUHC (Pool B) MSAC-1 Official 2 - 4 (2 - 1) Report Calendar Lineup TEM Lineup SUHC Statistics
20 22 Oct 2017 08:55 CHC v WHC (Pool A) MSAC-1 Official 2 - 7 (0 - 4) Report Calendar Lineup CHC Lineup WHC Statistics
21 22 Oct 2017 09:35 PEGS v PHSTK (Pool B) MSAC-1 Official 0 - 7 (0 - 4) Report Calendar Lineup PEGS Lineup PHSTK Statistics
22 22 Oct 2017 10:15 FHC v EHC (Pool A) MSAC-1 Official 8 - 5 (4 - 4) Report Calendar Lineup FHC Lineup EHC Statistics
23 22 Oct 2017 10:55 SUHC v HWN (Pool B) MSAC-1 Official 9 - 3 (5 - 2) Report Calendar Lineup SUHC Lineup HWN Statistics
24 22 Oct 2017 11:35 MON v MHC (Pool A) MSAC-1 Official 1 - 6 (1 - 1) Report Calendar Lineup MON Lineup MHC Statistics
25 22 Oct 2017 12:25 TEM v PHSTK (Pool B) MSAC-1 Official 2 - 5 (1 - 2) Report Calendar Lineup TEM Lineup PHSTK Statistics
26 22 Oct 2017 13:05 WHC v EHC (Pool A) MSAC-1 Official 7 - 3 (3 - 0) Report Calendar Lineup WHC Lineup EHC Statistics
27 22 Oct 2017 13:45 YVHC v HWN (Pool B) MSAC-1 Official 0 - 5 (0 - 0) Report Calendar Lineup YVHC Lineup HWN Statistics
28 22 Oct 2017 14:25 CHC v MHC (Pool A) MSAC-1 Official 1 - 5 (0 - 3) Report Calendar Lineup CHC Lineup MHC Statistics
29 22 Oct 2017 15:05 FHC v MON (Pool A) MSAC-1 Official 2 - 3 (1 - 1) Report Calendar Lineup FHC Lineup MON Statistics
30 22 Oct 2017 15:45 YVHC v PEGS (Pool B) MSAC-1 Official 4 - 3 (1 - 1) Report Calendar Lineup YVHC Lineup PEGS Statistics
31 22 Oct 2017 16:25 CHC v PEGS (11th v 12th Place) MSAC-1 Official 4 - 3 (3 - 2) Report Calendar Lineup CHC Lineup PEGS Statistics
32 22 Oct 2017 17:05 EHC v YVHC (9th v 10th Place) MSAC-1 Official 2 - 0 (0 - 0) Report Calendar Lineup EHC Lineup YVHC Statistics
33 22 Oct 2017 17:45 MON v HWN (7th v 8th Place) MSAC-1 Official 1 - 7 (1 - 4) Report Calendar Lineup MON Lineup HWN Statistics
34 22 Oct 2017 18:25 FHC v TEM (5th v 6th Place) MSAC-1 Official 6 - 8 (2 - 5) Report Calendar Lineup FHC Lineup TEM Statistics
35 22 Oct 2017 19:05 MHC v SUHC (3rd v 4th Place) MSAC-1 Official 1 - 2 (0 - 2) Report Calendar Lineup MHC Lineup SUHC Statistics
36 22 Oct 2017 19:45 WHC v PHSTK (Final) MSAC-1 Official 1 - 2 (0 - 1) Report Calendar Lineup WHC Lineup PHSTK Statistics
Goal Scorers
Day 2 after 36 games played - October 22
FG - Field Goal, PC - Penalty Corner, PS - Penalty Stroke
Player Team FG PC PS Goals
EPHRAUMS Josh Southern United Hockey Club 5 5 0 10
KNEE James Waverley Hockey Club 8 2 0 10
MARAIS Craig Southern United Hockey Club 9 0 0 9
CROSS Charlie Hawthorn Hockey Club 5 2 0 7
HARRINGTON Xavier Essendon Hockey Club 5 2 0 7
SHERREN Jake Powerhouse / St Kilda Hockey Club 5 2 0 7
SINCLAIR Thomas Hawthorn Hockey Club 5 2 0 7
COLASURDO Lewis Footscray Hockey Club 4 2 0 6
HARTY William Toorak East Malvern Hockey Club 4 2 0 6
JOHNSON Jyah Mentone Hockey Club 3 2 1 6
MCKENZIE Cameron Toorak East Malvern Hockey Club 5 1 0 6
THOMPSON Mackenzie Southern United Hockey Club 6 0 0 6
BENNETT Luke Powerhouse / St Kilda Hockey Club 3 2 0 5
COWCHER Ben Footscray Hockey Club 4 0 1 5
DAMNICS Riley Footscray Hockey Club 2 3 0 5
POPPENBEEK Samuel Waverley Hockey Club 1 4 0 5
STEINFORT Lachlan Waverley Hockey Club 5 0 0 5
TICKNER Samuel Powerhouse / St Kilda Hockey Club 5 0 0 5
HEAD Stephen Waverley Hockey Club 4 0 0 4
HENDERSON Casey Waverley Hockey Club 3 1 0 4
JAMES Sam Yarra Valley Hockey Club 2 2 0 4
MITCHELL Hayden Mentone Hockey Club 4 0 0 4
MORROW James Monash University Hockey Club 2 2 0 4
ROBERTS Peter PEGS Hockey Club 3 1 0 4
VLASSIS Nicholas Footscray Hockey Club 4 0 0 4
WALLACE Harrison Camberwell Hockey Club 2 2 0 4
WHITE Benjamin Southern United Hockey Club 4 0 0 4
BLASSE Todd Mentone Hockey Club 3 0 0 3
BRETHERTON Jonathan Southern United Hockey Club 2 1 0 3
CERCHE William Powerhouse / St Kilda Hockey Club 3 0 0 3
FUNKEN Marcus Powerhouse / St Kilda Hockey Club 1 2 0 3
GERAGHTY Declan Camberwell Hockey Club 0 3 0 3
HAMMOND Jayson Monash University Hockey Club 2 1 0 3
KILROE-SMITH John Hawthorn Hockey Club 2 0 1 3
MCDONALD Heath Mentone Hockey Club 2 1 0 3
MCDONALD Nathan Mentone Hockey Club 1 2 0 3
MCLAUGHLIN Hugh Toorak East Malvern Hockey Club 0 3 0 3
MULDER Josh Southern United Hockey Club 3 0 0 3
PETIT Ryan Monash University Hockey Club 3 0 0 3
STARKINS Guy Hawthorn Hockey Club 3 0 0 3
WESTMORE Luke Toorak East Malvern Hockey Club 2 1 0 3
BOWER James Toorak East Malvern Hockey Club 2 0 0 2
BRAIDEN Mitchell Footscray Hockey Club 1 1 0 2
CALLANDER Stuart Hawthorn Hockey Club 1 1 0 2
COPEY Nathan Camberwell Hockey Club 2 0 0 2
CROSS Alex Hawthorn Hockey Club 2 0 0 2
EVERIST Tim Camberwell Hockey Club 1 1 0 2
HALL Luke Waverley Hockey Club 0 2 0 2
HURLEY George Toorak East Malvern Hockey Club 2 0 0 2
LANG Harrison Camberwell Hockey Club 2 0 0 2
MARAIS Brad Southern United Hockey Club 1 1 0 2
MASON Lachlan Footscray Hockey Club 2 0 0 2
MCLAUGHLIN Campbell Toorak East Malvern Hockey Club 2 0 0 2
MILLER Finlay Monash University Hockey Club 2 0 0 2
OSWALD Alex Essendon Hockey Club 2 0 0 2
PAGE Harrison Powerhouse / St Kilda Hockey Club 2 0 0 2
PANE Isaac Essendon Hockey Club 2 0 0 2
PEARCE Michael Southern United Hockey Club 1 1 0 2
ROBINSON Angus Essendon Hockey Club 2 0 0 2
ROSSITER Clarke PEGS Hockey Club 2 0 0 2
SECCULL Ben Powerhouse / St Kilda Hockey Club 0 2 0 2
STEFFENS Matthew Waverley Hockey Club 0 2 0 2
STEFFENS Nicholas Waverley Hockey Club 2 0 0 2
WEBBER Jack Yarra Valley Hockey Club 2 0 0 2
ZIMMERMAN Connor Mentone Hockey Club 0 2 0 2
BAKER Sean Hawthorn Hockey Club 1 0 0 1
BULL William Essendon Hockey Club 0 1 0 1
CANTLE Ryan Hawthorn Hockey Club 1 0 0 1
COOPER Lachlan Yarra Valley Hockey Club 1 0 0 1
FLUKES Elliot Camberwell Hockey Club 1 0 0 1
GILDEA Kyle Footscray Hockey Club 1 0 0 1
HACKETT-HASSON Liam Monash University Hockey Club 0 1 0 1
HILL Oliver Mentone Hockey Club 1 0 0 1
LESTER Michael PEGS Hockey Club 0 1 0 1
LOUREY Henry Camberwell Hockey Club 1 0 0 1
MASON Alex Yarra Valley Hockey Club 0 0 1 1
MEADEN Zach Essendon Hockey Club 1 0 0 1
PILBEAM Harris Essendon Hockey Club 0 1 0 1
PINSON Michael PEGS Hockey Club 1 0 0 1
SCOTT Lucas Hawthorn Hockey Club 1 0 0 1
SECCULL Adam Powerhouse / St Kilda Hockey Club 0 1 0 1
SHAND Andrew Footscray Hockey Club 1 0 0 1
SIMMENAUER Michael Camberwell Hockey Club 1 0 0 1
SMITH Finn Camberwell Hockey Club 1 0 0 1
WALKER Jack Hawthorn Hockey Club 1 0 0 1
WATSON Brenton Yarra Valley Hockey Club 1 0 0 1
WHINNEN Mitchell Yarra Valley Hockey Club 1 0 0 1
WISEMAN Andrew Footscray Hockey Club 0 1 0 1
    190 72 4 266
Cards
Day 2 after 36 games played - October 22
Team Shirt # Player Red Yellow Green
Camberwell Hockey Club 42 DRAKOS Matt 0 0 1
Camberwell Hockey Club 54 GOODEN Nicholas 0 0 1
Camberwell Hockey Club 74 LANG Harrison 0 0 2
Essendon Hockey Club 6 HARRINGTON Xavier 0 0 1
Essendon Hockey Club 15 PANE Isaac 0 0 1
Essendon Hockey Club 41 PILBEAM Harris 0 1 3
Footscray Hockey Club 5 GILDEA Kyle 0 0 1
Footscray Hockey Club 14 DAMNICS Riley 0 1 1
Footscray Hockey Club 34 MASON Lachlan 0 0 1
Footscray Hockey Club 35 VLASSIS Nicholas 0 0 1
Hawthorn Hockey Club 9 BAKER Sean 0 0 1
Hawthorn Hockey Club 26 CALLANDER Stuart 0 0 1
Hawthorn Hockey Club 33 KILROE-SMITH John 0 0 2
Mentone Hockey Club 83 MCLEAN Corey 0 0 1
Monash University Hockey Club 18 CONNELL Joe 0 0 2
Monash University Hockey Club 35 PETIT Ryan 0 1 1
Monash University Hockey Club 88 HAMMOND Jayson 0 0 2
Monash University Hockey Club 181 MILLER Finlay 0 1 1
PEGS Hockey Club 10 PINSON Christopher 0 1 1
PEGS Hockey Club 24 LESTER Michael 0 1 0
PEGS Hockey Club 29 PINSON Michael 0 1 0
PEGS Hockey Club 39 SALVIN Adam 0 1 2
PEGS Hockey Club 51 ROBERTS Peter 0 1 1
PEGS Hockey Club 61 MULCAHY Dean 0 1 0
PEGS Hockey Club 68 MOLYNEUX Nicolas 0 0 1
Powerhouse / St Kilda Hockey Club 5 FUNKEN Marcus 0 0 1
Powerhouse / St Kilda Hockey Club 8 CERCHE William 0 1 0
Powerhouse / St Kilda Hockey Club 57 TICKNER Samuel 0 0 1
Southern United Hockey Club 8 BRETHERTON Jonathan 0 1 0
Southern United Hockey Club 24 EPHRAUMS Josh 0 1 1
Southern United Hockey Club 77 WHITE Benjamin 0 0 1
Toorak East Malvern Hockey Club 1 ROSS Andrew 0 0 2
Toorak East Malvern Hockey Club 9 MCLAUGHLIN Hugh 0 0 1
Toorak East Malvern Hockey Club 17 BOWER James 0 1 0
Waverley Hockey Club 8 STEINFORT Lachlan 0 0 1
Waverley Hockey Club 12 STEFFENS Nicholas 0 0 1
Waverley Hockey Club 27 POPPENBEEK Samuel 0 0 1
Yarra Valley Hockey Club 5 WATSON Brenton 0 0 1
Yarra Valley Hockey Club 6 JAMES Sam 0 1 0
Yarra Valley Hockey Club 7 WEBBER Jack 0 0 2
Yarra Valley Hockey Club 14 MASON Alex 0 0 1
Yarra Valley Hockey Club 31 WHINNEN Mitchell 0 1 1
      0 16 44
Pool Standings

Pool A

Day 2 after 36 games played - October 22
Points awarded for Wins: 3, Draws: 1, Losses: 0
Rank Team Played Wins Draws Losses Goals For Goals Against Goal Difference Points
1 Waverley Hockey Club 5 5 0 0 33 10 23 15
2 Mentone Hockey Club 5 3 0 2 21 13 8 9
3 Footscray Hockey Club 5 2 0 3 21 24 -3 6
4 Monash University Hockey Club 5 2 0 3 12 21 -9 6
5 Essendon Hockey Club 5 2 0 3 14 24 -10 6
6 Camberwell Hockey Club 5 1 0 4 13 22 -9 3

Pool B

Day 2 after 36 games played - October 22
Points awarded for Wins: 3, Draws: 1, Losses: 0
Rank Team Played Wins Draws Losses Goals For Goals Against Goal Difference Points
1 Powerhouse / St Kilda Hockey Club 5 4 1 0 26 12 14 13
2 Southern United Hockey Club 5 4 0 1 37 9 28 12
3 Toorak East Malvern Hockey Club 5 3 0 2 16 13 3 9
4 Hawthorn Hockey Club 5 2 1 2 21 19 2 7
5 Yarra Valley Hockey Club 5 1 0 4 10 27 -17 3
6 PEGS Hockey Club 5 0 0 5 5 35 -30 0
Officials
Appointment Name Country Appointed By
Tournament Director HENDERSON Christine AUS
Tournament Director JONES Trevor AUS
Assistant Tournament Director DELANEY Victoria AUS
Assistant Tournament Director GOLDSMITH Duncan AUS
Technical Officer ARNOLD Jill HV Henderson
Technical Officer BATHOLS Kyle AUS Trevor Jones
Technical Officer CLIFF Tristan AUS
Technical Officer DELANEY Lynette HV Henderson
Technical Officer DELANEY Tori HV Henderson
Technical Officer KNOWLES Malina AUS Trevor Jones
Technical Officer MACMILLAN Sue HV Henderson
Technical Officer PAGE Lyn AUS
Technical Officer SHIPTON Corey AUS Trevor Jones
Technical Officer ZUCCALA Kate AUS trevor jones
Umpires Manager DEEFHOLTS Damien AUS
Umpires Manager SAUNDERS David AUS
Assistant Umpires Manager GILLESPIE Andrew NZL
Umpire CANTLEY-SMITH Cameron AUS
Umpire DUPONT John BEL
Umpire GILLIES Andy AUS
Umpire HALL Glenn AUS
Umpire HALL Joshua AUS
Umpire JOHN Tim AUS
Umpire LESTER Michael AUS
Umpire MCDONALD Nathan AUS
Umpire MUNDAY Glen AUS
Umpire POLACSEK Ellen AUS
Umpire RUTLEY Cameron AUS
Umpire SHIPTON Mick AUS
Appointments
# Details Umpires Reserve/Video Judges Technical Officer
1 EHC v MON (Pool A)
08:15:00
GILLIES Andy CANTLEY-SMITH Cameron GOLDSMITH Duncan
DUPONT John  
2 WHC v FHC (Pool A)
08:55:00
GILLIES Andy DUPONT John GOLDSMITH Duncan
CANTLEY-SMITH Cameron  
3 MON v CHC (Pool A)
09:35:00
RUTLEY Cameron CANTLEY-SMITH Cameron ZUCCALA Kate
DUPONT John  
4 MHC v FHC (Pool A)
10:15:00
JOHN Tim ZUCCALA Kate
SHIPTON Mick  
5 EHC v CHC (Pool A)
10:55:00
MUNDAY Glen DUPONT John CLIFF Tristan
CANTLEY-SMITH Cameron  
6 MON v WHC (Pool A)
11:35:00
RUTLEY Cameron GILLIES Andy CLIFF Tristan
SHIPTON Mick  
7 MHC v EHC (Pool A)
12:25:00
JOHN Tim GILLIES Andy SHIPTON Corey
DUPONT John  
8 CHC v FHC (Pool A)
13:05:00
MUNDAY Glen CANTLEY-SMITH Cameron SHIPTON Corey
RUTLEY Cameron  
9 MHC v WHC (Pool A)
13:45:00
JOHN Tim DUPONT John ZUCCALA Kate
CANTLEY-SMITH Cameron  
10 PHSTK v YVHC (Pool B)
14:25:00
SHIPTON Mick GILLIES Andy ZUCCALA Kate
MUNDAY Glen  
11 PEGS v SUHC (Pool B)
15:05:00
MCDONALD Nathan JOHN Tim BATHOLS Kyle
RUTLEY Cameron  
12 HWN v TEM (Pool B)
15:45:00
CANTLEY-SMITH Cameron SHIPTON Mick BATHOLS Kyle
DUPONT John  
13 PHSTK v SUHC (Pool B)
16:25:00
JOHN Tim RUTLEY Cameron SHIPTON Corey
MUNDAY Glen  
14 TEM v YVHC (Pool B)
17:05:00
MCDONALD Nathan SHIPTON Mick SHIPTON Corey
DUPONT John  
15 HWN v PEGS (Pool B)
17:45:00
JOHN Tim MUNDAY Glen BATHOLS Kyle
RUTLEY Cameron  
16 SUHC v YVHC (Pool B)
18:25:00
SHIPTON Mick GILLIES Andy BATHOLS Kyle
MCDONALD Nathan  
17 PHSTK v HWN (Pool B)
19:05:00
RUTLEY Cameron GILLIES Andy KNOWLES Malina
CANTLEY-SMITH Cameron  
18 PEGS v TEM (Pool B)
19:45:00
MCDONALD Nathan JONES Trevor
GILLIES Andy  
Locations

Melbourne Sports and Aquatic Centre (MSAC)

30 Aughtie Dr, Albert Park VIC 3206, Australia
Appointments
  Day Matches Published
2017-10-07 18 18 / 18 / 18
2017-10-22 18 18 / 18 / 18