2018 Under 13 Boys Indoor Club Championships

Victoria

17 - 18 Nov 2018

Local Time 2019-03-24 12:42:03

WHC
TEM
4 - 1 (1 - 1)
Pool B
MHC
DHCI
1 - 2 (0 - 1)
Pool B
CHC
PHC
17 - 1 (7 - 0)
Pool B
WHC
DHCI
7 - 3 (2 - 2)
Pool B
EHC
HWN
4 - 6 (2 - 2)
Pool A
PHC
TEM
0 - 11 (0 - 4)
Pool B
SUHC
YVHC
5 - 3 (2 - 2)
Pool A
CHC
MHC
4 - 1 (2 - 0)
Pool B
BIH
AHC
6 - 4 (4 - 1)
Pool A
PHC
WHC
0 - 11 (0 - 4)
Pool B
MHC
TEM
0 - 4 (0 - 2)
Pool B
DHCI
CHC
2 - 3 (1 - 2)
Pool B
YVHC
HWN
2 - 12 (1 - 7)
Pool A
BIH
EHC
3 - 6 (2 - 3)
Pool A
AHC
SUHC
0 - 7 (0 - 1)
Pool A
HWN
BIH
9 - 1 (4 - 0)
Pool A
EHC
SUHC
3 - 2 (2 - 2)
Pool A
AHC
YVHC
2 - 2 (1 - 1)
Pool A
DHCI
PHC
7 - 0 (5 - 0)
Pool B
BIH
SUHC
2 - 6 (1 - 2)
Pool A
TEM
CHC
2 - 4 (0 - 2)
Pool B
HWN
AHC
6 - 1 (3 - 1)
Pool A
EHC
YVHC
10 - 2 (3 - 1)
Pool A
MHC
WHC
3 - 9 (2 - 5)
Pool B
SUHC
HWN
3 - 5 (2 - 3)
Pool A
PHC
MHC
1 - 6 (1 - 3)
Pool B
WHC
CHC
4 - 0 (2 - 0)
Pool B
YVHC
BIH
5 - 0 (2 - 0)
Pool A
TEM
DHCI
4 - 3 (2 - 2)
Pool B
AHC
EHC
1 - 6 (1 - 3)
Pool A
AHC
PHC
6 - 1 (4 - 1)
11th Place
BIH
MHC
2 - 2 (2 - 2)
9th Place
YVHC
DHCI
2 - 3 (2 - 3)
7th Place
SUHC
TEM
2 - 2 (0 - 1)
5th Place
HWN
WHC
0 - 5 (0 - 4)
Gold Medal
EHC
CHC
1 - 3 (0 - 1)
3rd Place
Matches
24 Mar
Time Teams Title Scoreline Status Pitch
No results
18 Nov
Time Teams Title Scoreline Status Pitch
19:15 EHC - CHC 3rd Place 1 - 3 (0 - 1) Official Indoor Pitch 2
19:15 HWN - WHC Gold Medal 0 - 5 (0 - 4) Official Indoor Pitch 1
16:45 YVHC - DHCI 7th Place 2 - 3 (2 - 3) Official Indoor Pitch 2
16:45 SUHC - TEM 5th Place 2 - 2 (0 - 1) Official Indoor Pitch 1
15:15 AHC - PHC 11th Place 6 - 1 (4 - 1) Official Indoor Pitch 1
15:15 BIH - MHC 9th Place 2 - 2 (2 - 2) Official Indoor Pitch 2
13:00 TEM - DHCI Pool B 4 - 3 (2 - 2) Official Indoor Pitch 2
13:00 AHC - EHC Pool A 1 - 6 (1 - 3) Official Indoor Pitch 1
12:15 YVHC - BIH Pool A 5 - 0 (2 - 0) Official Indoor Pitch 1
12:15 WHC - CHC Pool B 4 - 0 (2 - 0) Official Indoor Pitch 2
11:30 SUHC - HWN Pool A 3 - 5 (2 - 3) Official Indoor Pitch 1
11:30 PHC - MHC Pool B 1 - 6 (1 - 3) Official Indoor Pitch 2
10:00 EHC - YVHC Pool A 10 - 2 (3 - 1) Official Indoor Pitch 2
10:00 MHC - WHC Pool B 3 - 9 (2 - 5) Official Indoor Pitch 1
09:15 TEM - CHC Pool B 2 - 4 (0 - 2) Official Indoor Pitch 1
09:15 HWN - AHC Pool A 6 - 1 (3 - 1) Official Indoor Pitch 2
08:30 DHCI - PHC Pool B 7 - 0 (5 - 0) Official Indoor Pitch 1
08:30 BIH - SUHC Pool A 2 - 6 (1 - 2) Official Indoor Pitch 2
Time Teams Title Scoreline Status Pitch
No results
Statistics
Player Team FG PC PS Goals
FERNANDEZ Sebastian EHC 9 4 2 15
THOMPSON Oliver WHC 5 9 0 14
HODGSON Lachlan CHC 7 4 0 11
HOWE Mitchell HWN 8 2 1 11
JOHNSON William YVHC 5 6 0 11
LEIGH Kade SUHC 8 2 0 10
BRADBURY Harry WHC 7 2 0 9
CULL Campbell BIH 5 4 0 9
WILLIAMS Ashton SUHC 4 4 1 9
MICALLEF Lachlan EHC 7 1 0 8
View All
Name Code FG PC PS Goals
Waverley Hockey Club WHC 22 18 0 40
Hawthorn Hockey Club HWN 24 11 3 38
Camberwell Hockey Club CHC 23 8 0 31
Essendon Hockey Club EHC 21 7 2 30
Southern United Hockey Club SUHC 18 6 1 25
Toorak East Malvern Hockey Club TEM 15 9 0 24
Doncaster Hockey Club Inc DHCI 6 12 2 20
Yarra Valley Hockey Club YVHC 9 7 0 16
Altona Hockey Club AHC 8 6 0 14
Border Indoor (Wodonga) BIH 8 6 0 14
Mentone Hockey Club MHC 7 6 0 13
Mornington Peninsula Hockey Club PHC 3 0 0 3
Awards
Award Player Team
Leading Goalscorer FERNANDEZ Sebastian Essendon Hockey Club

Match Listing
Match # Date/Time Details Scoreline Status Venue Actions
1 17 Nov 2018 08:30 WHC v TEM (Pool B) 4 - 1 (1 - 1) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup WHC Lineup TEM Statistics
2 17 Nov 2018 09:15 MHC v DHCI (Pool B) 1 - 2 (0 - 1) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup MHC Lineup DHCI Statistics
3 17 Nov 2018 10:00 CHC v PHC (Pool B) 17 - 1 (7 - 0) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup CHC Lineup PHC Statistics
4 17 Nov 2018 10:45 WHC v DHCI (Pool B) 7 - 3 (2 - 2) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup WHC Lineup DHCI Statistics
5 17 Nov 2018 11:30 PHC v TEM (Pool B) 0 - 11 (0 - 4) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup PHC Lineup TEM Statistics
6 17 Nov 2018 11:30 EHC v HWN (Pool A) 4 - 6 (2 - 2) Official Indoor Pitch 1 Report Lineup EHC Lineup HWN Statistics
7 17 Nov 2018 12:15 CHC v MHC (Pool B) 4 - 1 (2 - 0) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup CHC Lineup MHC Statistics
8 17 Nov 2018 12:15 SUHC v YVHC (Pool A) 5 - 3 (2 - 2) Official Indoor Pitch 1 Report Lineup SUHC Lineup YVHC Statistics
9 17 Nov 2018 13:00 BIH v AHC (Pool A) 6 - 4 (4 - 1) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup BIH Lineup AHC Statistics
10 17 Nov 2018 13:45 PHC v WHC (Pool B) 0 - 11 (0 - 4) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup PHC Lineup WHC Statistics
11 17 Nov 2018 14:30 MHC v TEM (Pool B) 0 - 4 (0 - 2) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup MHC Lineup TEM Statistics
12 17 Nov 2018 15:15 DHCI v CHC (Pool B) 2 - 3 (1 - 2) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup DHCI Lineup CHC Statistics
13 17 Nov 2018 16:00 YVHC v HWN (Pool A) 2 - 12 (1 - 7) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup YVHC Lineup HWN Statistics
14 17 Nov 2018 16:45 BIH v EHC (Pool A) 3 - 6 (2 - 3) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup BIH Lineup EHC Statistics
15 17 Nov 2018 17:30 AHC v SUHC (Pool A) 0 - 7 (0 - 1) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup AHC Lineup SUHC Statistics
16 17 Nov 2018 18:15 HWN v BIH (Pool A) 9 - 1 (4 - 0) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup HWN Lineup BIH Statistics
17 17 Nov 2018 19:00 EHC v SUHC (Pool A) 3 - 2 (2 - 2) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup EHC Lineup SUHC Statistics
18 17 Nov 2018 19:45 AHC v YVHC (Pool A) 2 - 2 (1 - 1) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup AHC Lineup YVHC Statistics
19 18 Nov 2018 08:30 DHCI v PHC (Pool B) 7 - 0 (5 - 0) Official Indoor Pitch 1 Report Lineup DHCI Lineup PHC Statistics
20 18 Nov 2018 08:30 BIH v SUHC (Pool A) 2 - 6 (1 - 2) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup BIH Lineup SUHC Statistics
21 18 Nov 2018 09:15 TEM v CHC (Pool B) 2 - 4 (0 - 2) Official Indoor Pitch 1 Report Lineup TEM Lineup CHC Statistics
22 18 Nov 2018 09:15 HWN v AHC (Pool A) 6 - 1 (3 - 1) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup HWN Lineup AHC Statistics
23 18 Nov 2018 10:00 MHC v WHC (Pool B) 3 - 9 (2 - 5) Official Indoor Pitch 1 Report Lineup MHC Lineup WHC Statistics
24 18 Nov 2018 10:00 EHC v YVHC (Pool A) 10 - 2 (3 - 1) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup EHC Lineup YVHC Statistics
25 18 Nov 2018 11:30 SUHC v HWN (Pool A) 3 - 5 (2 - 3) Official Indoor Pitch 1 Report Lineup SUHC Lineup HWN Statistics
26 18 Nov 2018 11:30 PHC v MHC (Pool B) 1 - 6 (1 - 3) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup PHC Lineup MHC Statistics
27 18 Nov 2018 12:15 YVHC v BIH (Pool A) 5 - 0 (2 - 0) Official Indoor Pitch 1 Report Lineup YVHC Lineup BIH Statistics
28 18 Nov 2018 12:15 WHC v CHC (Pool B) 4 - 0 (2 - 0) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup WHC Lineup CHC Statistics
29 18 Nov 2018 13:00 AHC v EHC (Pool A) 1 - 6 (1 - 3) Official Indoor Pitch 1 Report Lineup AHC Lineup EHC Statistics
30 18 Nov 2018 13:00 TEM v DHCI (Pool B) 4 - 3 (2 - 2) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup TEM Lineup DHCI Statistics
31 18 Nov 2018 15:15 AHC v PHC (11th Place) 6 - 1 (4 - 1) Official Indoor Pitch 1 Report Lineup AHC Lineup PHC Statistics
32 18 Nov 2018 15:15 BIH v MHC (9th Place) 2 - 2 (2 - 2) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup BIH Lineup MHC Statistics
33 18 Nov 2018 16:45 SUHC v TEM (5th Place) 2 - 2 (0 - 1) Official Indoor Pitch 1 Report Lineup SUHC Lineup TEM Statistics
34 18 Nov 2018 16:45 YVHC v DHCI (7th Place) 2 - 3 (2 - 3) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup YVHC Lineup DHCI Statistics
35 18 Nov 2018 19:15 EHC v CHC (3rd Place) 1 - 3 (0 - 1) Official Indoor Pitch 2 Report Lineup EHC Lineup CHC Statistics
36 18 Nov 2018 19:15 HWN v WHC (Gold Medal) 0 - 5 (0 - 4) Official Indoor Pitch 1 Report Lineup HWN Lineup WHC Statistics
Goal Scorers
Day 2 after 36 games played - November 18
FG - Field Goal, PC - Penalty Corner, PS - Penalty Stroke
Team # Player FG PC PS Goals
Essendon Hockey Club 2 FERNANDEZ Sebastian 9 4 2 15
Waverley Hockey Club 82 THOMPSON Oliver 5 9 0 14
Camberwell Hockey Club 11 HODGSON Lachlan 7 4 0 11
Hawthorn Hockey Club 6 HOWE Mitchell 8 2 1 11
Yarra Valley Hockey Club 34 JOHNSON William 5 6 0 11
Southern United Hockey Club 59 LEIGH Kade 8 2 0 10
Waverley Hockey Club 11 BRADBURY Harry 7 2 0 9
Border Indoor (Wodonga) 30 CULL Campbell 5 4 0 9
Southern United Hockey Club 48 WILLIAMS Ashton 4 4 1 9
Essendon Hockey Club 1 MICALLEF Lachlan 7 1 0 8
Hawthorn Hockey Club 8 HODDER Emerson 5 1 1 7
Mentone Hockey Club 1 RYAN Thomas 1 6 0 7
Doncaster Hockey Club Inc 1 TRENERY Tom 0 5 2 7
Hawthorn Hockey Club 1 ALCOTT Taj 5 1 0 6
Camberwell Hockey Club 3 ALLEN Joshua 3 3 0 6
Waverley Hockey Club 75 GRAVEN BJ 0 6 0 6
Altona Hockey Club 1 O'NEIL Luke 1 5 0 6
Toorak East Malvern Hockey Club 7 HILLEMACHER Jamie 4 1 0 5
Hawthorn Hockey Club 12 SHIPTON Joshua 0 4 1 5
Toorak East Malvern Hockey Club 4 SPINCER Jonny 3 2 0 5
Camberwell Hockey Club 2 WELLS Logan 4 1 0 5
Toorak East Malvern Hockey Club 18 WILSON Thomas 0 5 0 5
Altona Hockey Club 2 YACONO Jacob 4 1 0 5
Doncaster Hockey Club Inc 2 BOYD-CLARK Oliver 3 1 0 4
Camberwell Hockey Club 5 BOZZONE Domenic 4 0 0 4
Toorak East Malvern Hockey Club 5 EDMONDSON Sandy 4 0 0 4
Waverley Hockey Club 81 SMITH Harrison 4 0 0 4
Hawthorn Hockey Club 10 STEWART Teddy 2 2 0 4
Doncaster Hockey Club Inc 11 ALLEN Austin 1 2 0 3
Doncaster Hockey Club Inc 13 BOUNDY Jackson 0 3 0 3
Hawthorn Hockey Club 2 COHEN Harry 2 1 0 3
Waverley Hockey Club 72 HARMAN Mitchell 3 0 0 3
Southern United Hockey Club 95 HOULT Max 3 0 0 3
Waverley Hockey Club 86 HUNTER Bailey 3 0 0 3
Mentone Hockey Club 14 INGRAM Jules 3 0 0 3
Yarra Valley Hockey Club 87 JOHNSON Harry 3 0 0 3
Border Indoor (Wodonga) 29 LEACH Seth 2 1 0 3
Toorak East Malvern Hockey Club 10 WALMSLEY Stirling 3 0 0 3
Mentone Hockey Club 77 BERA Mayukh 2 0 0 2
Camberwell Hockey Club 7 BOZZONE Matteo 2 0 0 2
Hawthorn Hockey Club 3 BURGESS-MULDER Hugo 2 0 0 2
Essendon Hockey Club 11 COLE Max 2 0 0 2
Toorak East Malvern Hockey Club 19 KAY-KNEEBONE Jasper 1 1 0 2
Essendon Hockey Club 6 NIGHTINGALE Thomas 1 1 0 2
Southern United Hockey Club 1 VORRATH Finn 2 0 0 2
Camberwell Hockey Club 4 WATERS Freddy 2 0 0 2
Doncaster Hockey Club Inc 72 ALLEN Wesley 0 1 0 1
Mornington Peninsula Hockey Club 3 BANFIELD William 1 0 0 1
Doncaster Hockey Club Inc 29 CASTOR Finnegan 1 0 0 1
Doncaster Hockey Club Inc 4 CLARK Joshua 1 0 0 1
Altona Hockey Club 5 FOWLER Caleb 1 0 0 1
Yarra Valley Hockey Club 1 FRASER Josh 1 0 0 1
Waverley Hockey Club 14 GERLING Harrison 0 1 0 1
Altona Hockey Club 4 GUY Fletcher 1 0 0 1
Essendon Hockey Club 8 HENRY Charlton 1 0 0 1
Mentone Hockey Club 71 HOLLAND Oscar 1 0 0 1
Essendon Hockey Club 3 HUDSON Daniel 0 1 0 1
Mornington Peninsula Hockey Club 6 KOPEC Anton 1 0 0 1
Border Indoor (Wodonga) 3 LEACH Kane 1 0 0 1
Altona Hockey Club 6 MEIERS Lucas 1 0 0 1
Essendon Hockey Club 4 NIGHTINGALE Angus 1 0 0 1
Yarra Valley Hockey Club 5 NOONAN Patrick 0 1 0 1
Southern United Hockey Club 49 PAPADOPOULOS George 1 0 0 1
Camberwell Hockey Club 1 SKYES Coen 1 0 0 1
Border Indoor (Wodonga) 12 STEELE Matthew 0 1 0 1
Mornington Peninsula Hockey Club 13 WALLACE Callan 1 0 0 1
      164 96 8 268
Pool Standings

Pool A

Day 2 after 36 games played - November 18
Points awarded for Wins: 3, Draws: 1, Losses: 0
Rank Team Played Wins Draws Losses Goals For Goals Against Goal Difference Points
1 Hawthorn Hockey Club 5 5 0 0 38 11 27 15
2 Essendon Hockey Club 5 4 0 1 29 14 15 12
3 Southern United Hockey Club 5 3 0 2 23 13 10 9
4 Yarra Valley Hockey Club 5 1 1 3 14 29 -15 4
5 Border Indoor (Wodonga) 5 1 0 4 12 30 -18 3
6 Altona Hockey Club 5 0 1 4 8 27 -19 1

Pool B

Day 2 after 36 games played - November 18
Points awarded for Wins: 3, Draws: 1, Losses: 0
Rank Team Played Wins Draws Losses Goals For Goals Against Goal Difference Points
1 Waverley Hockey Club 5 5 0 0 35 7 28 15
2 Camberwell Hockey Club 5 4 0 1 28 10 18 12
3 Toorak East Malvern Hockey Club 5 3 0 2 22 11 11 9
4 Doncaster Hockey Club Inc 5 2 0 3 17 15 2 6
5 Mentone Hockey Club 5 1 0 4 11 20 -9 3
6 Mornington Peninsula Hockey Club 5 0 0 5 2 52 -50 0
Officials
Appointment Name Country Appointed By
Tournament Director DELANEY Victoria AUS
Technical Officer CLEARY John AUS
Technical Officer COOK Bruce AUS
Technical Officer DELANEY Lynette AUS
Technical Officer DUDLEY Pip AUS
Technical Officer GRAVEN Chris AUS
Technical Officer HALE Jo AUS
Technical Officer HORNE James AUS
Technical Officer JENNINGS Anna AUS
Technical Officer LA Anthony AUS
Technical Officer LAWRENCE Karen AUS
Technical Officer PAGE Lyn AUS
Technical Officer PASCOE Robyn AUS
Technical Officer PASCOE Sharon AUS
Technical Officer STEFFENS Jenny AUS
Technical Officer TANSEY Rod AUS
Technical Officer WARD Helen AUS
Umpires Manager MCDONALD Nathan AUS
Assistant Umpires Manager DEEFHOLTS Damien AUS
Umpire ALLAN Lachlan AUS
Umpire BEZZOBS Ewan AUS
Umpire CAMERON Hamish AUS
Umpire CASTOR Millie AUS
Umpire DAYTON Tony AUS
Umpire DEEFHOLTS Damien AUS
Umpire DUNCAN Joshua AUS
Umpire DUNCAN Sarah AUS
Umpire FERNANDEZ Xavier AUS
Umpire FORD Ryan AUS
Umpire HAGSTROM Wayne AUS
Umpire HALL Glenn AUS
Umpire HARRIS Jeremy AUS
Umpire HORNE James AUS
Umpire KENNEDY Annabel AUS
Umpire KNOWLES Rachel AUS
Umpire MCDONALD Naish AUS
Umpire MILHAM Iris AUS
Umpire PAATSCH Carlos AUS
Umpire ROBERTSON Neil AUS
Umpire SHIPTON Corey AUS
Umpire WRIGHT Isabel AUS
Appointments
# Details Umpires Reserve/Video Scoring/Timing Technical Officer
1 WHC v TEM (Pool B)
08:30:00
SHIPTON Corey (AUS) TANSEY Rod (AUS)
HALL Glenn ()  
2 MHC v DHCI (Pool B)
09:15:00
SHIPTON Corey (AUS) TANSEY Rod (AUS)
ROBERTSON Neil (AUS)  
3 CHC v PHC (Pool B)
10:00:00
CAMERON Hamish () HALE Jo ()
ALLAN Lachlan ()  
4 WHC v DHCI (Pool B)
10:45:00
MCDONALD Naish (AUS) HALE Jo ()
DUNCAN Sarah ()  
5 PHC v TEM (Pool B)
11:30:00
SHIPTON Corey (AUS) DUDLEY Pip ()
HALL Glenn ()  
6 EHC v HWN (Pool A)
11:30:00
KNOWLES Rachel (AUS) DELANEY Lynette (AUS)
CAMERON Hamish ()  
7 CHC v MHC (Pool B)
12:15:00
ALLAN Lachlan () DUDLEY Pip ()
DUNCAN Sarah ()  
8 SUHC v YVHC (Pool A)
12:15:00
ROBERTSON Neil (AUS) DELANEY Lynette (AUS)
HORNE James (AUS)  
9 BIH v AHC (Pool A)
13:00:00
HAGSTROM Wayne (AUS) COOK Bruce (AUS)
CAMERON Hamish ()  
10 PHC v WHC (Pool B)
13:45:00
HALL Glenn () COOK Bruce (AUS)
HORNE James (AUS)  
11 MHC v TEM (Pool B)
14:30:00
DUNCAN Sarah () LA Anthony (AUS)
ALLAN Lachlan ()  
12 DHCI v CHC (Pool B)
15:15:00
CAMERON Hamish () LA Anthony (AUS)
WRIGHT Isabel ()  
13 YVHC v HWN (Pool A)
16:00:00
HORNE James (AUS) CLEARY John ()
ALLAN Lachlan ()  
14 BIH v EHC (Pool A)
16:45:00
ROBERTSON Neil (AUS) CLEARY John ()
DUNCAN Sarah ()  
15 AHC v SUHC (Pool A)
17:30:00
SHIPTON Corey (AUS) DELANEY Lynette (AUS)
CAMERON Hamish ()  
16 HWN v BIH (Pool A)
18:15:00
DUNCAN Joshua (AUS) DELANEY Lynette (AUS)
ALLAN Lachlan ()  
17 EHC v SUHC (Pool A)
19:00:00
HORNE James (AUS) GRAVEN Chris (AUS)
ROBERTSON Neil (AUS)  
18 AHC v YVHC (Pool A)
19:45:00
DUNCAN Joshua (AUS) GRAVEN Chris (AUS)
HORNE James (AUS)  
# Details Umpires Reserve/Video Scoring/Timing Technical Officer
19 DHCI v PHC (Pool B)
08:30:00
ROBERTSON Neil (AUS) LA Anthony (AUS)
CASTOR Millie (AUS)  
20 BIH v SUHC (Pool A)
08:30:00
HORNE James (AUS) PAGE Lyn (AUS)
HAGSTROM Wayne (AUS)  
21 TEM v CHC (Pool B)
09:15:00
ROBERTSON Neil (AUS) LA Anthony (AUS)
HAGSTROM Wayne (AUS)  
22 HWN v AHC (Pool A)
09:15:00
HORNE James (AUS) PAGE Lyn (AUS)
FERNANDEZ Xavier (AUS)  
23 MHC v WHC (Pool B)
10:00:00
DUNCAN Sarah () HORNE James (AUS)
WRIGHT Isabel ()  
24 EHC v YVHC (Pool A)
10:00:00
CAMERON Hamish () COOK Bruce (AUS)
HARRIS Jeremy (AUS)  
25 SUHC v HWN (Pool A)
11:30:00
DUNCAN Sarah () STEFFENS Jenny (AUS)
HORNE James (AUS)  
26 PHC v MHC (Pool B)
11:30:00
HALL Glenn () DELANEY Lynette (AUS)
CAMERON Hamish ()  
27 YVHC v BIH (Pool A)
12:15:00
HAGSTROM Wayne (AUS) STEFFENS Jenny (AUS)
FERNANDEZ Xavier (AUS)  
28 WHC v CHC (Pool B)
12:15:00
WRIGHT Isabel () DUDLEY Pip ()
MCDONALD Naish (AUS)  
29 AHC v EHC (Pool A)
13:00:00
ROBERTSON Neil (AUS) DELANEY Lynette (AUS)
CAMERON Hamish ()  
30 TEM v DHCI (Pool B)
13:00:00
HALL Glenn () DUDLEY Pip ()
FERNANDEZ Xavier (AUS)  
31 AHC v PHC (11th Place)
15:15:00
HORNE James (AUS) CLEARY John ()
KENNEDY Annabel (AUS)  
32 BIH v MHC (9th Place)
15:15:00
ROBERTSON Neil (AUS) PASCOE Robyn (AUS)
HALL Glenn ()  
33 SUHC v TEM (5th Place)
16:45:00
HAGSTROM Wayne (AUS) LA Anthony (AUS)
DUNCAN Sarah ()  
34 YVHC v DHCI (7th Place)
16:45:00
WRIGHT Isabel () GRAVEN Chris (AUS)
CAMERON Hamish ()  
35 EHC v CHC (3rd Place)
19:15:00
ROBERTSON Neil (AUS) CASTOR Millie (AUS) PASCOE Robyn (AUS)
HARRIS Jeremy (AUS)  
36 HWN v WHC (Gold Medal)
19:15:00
DUNCAN Sarah () WRIGHT Isabel () DELANEY Victoria (AUS)
HORNE James (AUS)  
Locations

Monash University

38 Exhibition Walk, Clayton VIC 3168, Australia
Appointments
  Day Matches Colours Umpires Technical
2018-11-17 18 18 / 18 36 / 36 18 / 18
2018-11-18 18 18 / 18 38 / 38 18 / 18