Under 15 Indoor Club Championships - Boys - 2016

Monash University - Clayton

22 - 23 Oct 2016

Local Time 2017-10-22 08:23

 AHC - DHCI 
8 - 1 (4 - 0)
Pool B
 EHC - CHC 
6 - 3 (3 - 1)
Pool A
 KBH - SUHC 
4 - 11 (3 - 4)
Pool A
 FHC - YVHC 
0 - 9 (0 - 5)
Pool C
 KBH - EHC 
3 - 6 (3 - 4)
Pool A
 TEM - HWN 
3 - 1 (2 - 0)
Pool B
 SKHC - WHC 
1 - 11 (0 - 5)
Pool C
 YVHC - WHC 
5 - 4 (2 - 1)
Pool C
 SUHC - EHC 
7 - 6 (4 - 3)
Pool A
 CHC - KBH 
5 - 7 (3 - 4)
Pool A
 HWN - AHC 
1 - 8 (1 - 3)
Pool B
 DHCI - TEM 
1 - 7 (0 - 5)
Pool B
 YVHC - SKHC 
18 - 1 (8 - 0)
Pool C
 WHC - FHC 
10 - 2 (7 - 0)
Pool C
 SUHC - CHC 
8 - 2 (5 - 0)
Pool A
 AHC - TEM 
8 - 6 (3 - 4)
Pool B
 FHC - SKHC 
3 - 3 (3 - 2)
Pool C
 DHCI - HWN 
8 - 2 (4 - 2)
Pool B
 CHC - HWN 
11 - 1 (6 - 0)
Pool G
 EHC - TEM 
1 - 4 (0 - 4)
Pool E
 SUHC - YVHC 
6 - 6 (2 - 3)
Pool D
 SUHC - AHC 
3 - 4 (2 - 3)
Pool D
 KBH - DHCI 
7 - 5 (5 - 2)
Pool F
 CHC - SKHC 
5 - 2 (2 - 2)
Pool G
 TEM - WHC 
2 - 6 (0 - 3)
Pool E
 DHCI - FHC 
10 - 2 (5 - 1)
Pool F
 HWN - SKHC 
2 - 1 (1 - 1)
Pool G
 EHC - WHC 
6 - 3 (4 - 1)
Pool E
 AHC - YVHC 
3 - 4 (3 - 1)
Pool D
 SUHC - WHC 
6 - 5 (3 - 3)
CLASS
 EHC - TEM 
5 - 5 (3 - 1)
CLASS
 KBH - FHC 
9 - 0 (5 - 0)
Pool F
 YVHC - AHC 
4 - 4 (2 - 1) (4 - 3 SO)
GF
Matches
22 Oct
Time Teams Title Scoreline Status
No results
23 Oct
Time Teams Title Scoreline Status
18:00 YVHC - AHC GF 4 - 4 (2 - 1) (4 - 3 SO) Official
18:00 EHC - TEM CLASS 5 - 5 (3 - 1) Official
16:50 SUHC - WHC CLASS 6 - 5 (3 - 3) Official
16:00 DHCI - FHC Pool F 10 - 2 (5 - 1) Official
16:00 HWN - SKHC Pool G 2 - 1 (1 - 1) Official
15:10 AHC - YVHC Pool D 3 - 4 (3 - 1) Official
14:20 CHC - SKHC Pool G 5 - 2 (2 - 2) Official
14:20 TEM - WHC Pool E 2 - 6 (0 - 3) Official
13:30 KBH - FHC Pool F 9 - 0 (5 - 0) Official
12:40 EHC - WHC Pool E 6 - 3 (4 - 1) Official
11:50 SUHC - YVHC Pool D 6 - 6 (2 - 3) Official
11:00 CHC - HWN Pool G 11 - 1 (6 - 0) Official
11:00 KBH - DHCI Pool F 7 - 5 (5 - 2) Official
10:10 EHC - TEM Pool E 1 - 4 (0 - 4) Official
09:20 SUHC - AHC Pool D 3 - 4 (2 - 3) Official
Time Teams Title Scoreline Status
No results
Statistics
Player Team FG PC PS Goals
MARAIS Craig SUHC 16 10 2 28
WEBBER Jack YVHC 10 10 3 23
HACKETT Alasdair WHC 8 10 4 22
OTTERBACH Connar AHC 11 8 2 21
HASSALL Hugh KBH 6 7 0 13
WESTMORE Luke TEM 9 2 2 13
JAMES Sam EHC 11 1 0 12
FERNANDEZ Elias EHC 7 2 0 9
PRINSLOO Marnus DHCI 6 3 0 9
BRIGHTLING Thomas YVHC 7 1 0 8
View All
Name Code FG PC PS Goals
Yarra Valley Hockey Club YVHC 29 13 4 46
Southern United Hockey Club SUHC 21 18 2 41
Waverley Hockey Club WHC 17 17 5 39
Altona Hockey Club AHC 21 11 3 35
Essendon Hockey Club EHC 21 9 0 30
KBH Brumbies KBH 18 12 0 30
Toorak East Malvern Hockey Club TEM 13 12 2 27
Camberwell Hockey Club CHC 16 10 0 26
Doncaster Hockey Club Inc DHCI 16 7 2 25
PH/ST.K SKHC 5 3 0 8
Footscray Hockey Club FHC 2 3 2 7
Hawthorn Hockey Club HWN 4 3 0 7
Awards
Award Player Team

Match Listing
Match # Date/Time Details Venue Status Scoreline Reports Actions
1 22 Oct 2016 08:50 KBH v SUHC (Pool A) MON 1 Official 4 - 11 (3 - 4) Report Calendar Lineup KBH Lineup SUHC Statistics
2 22 Oct 2016 09:40 EHC v CHC (Pool A) MON 1 Official 6 - 3 (3 - 1) Report Calendar Lineup EHC Lineup CHC Statistics
3 22 Oct 2016 10:30 AHC v DHCI (Pool B) MON 1 Official 8 - 1 (4 - 0) Report Calendar Lineup AHC Lineup DHCI Statistics
4 22 Oct 2016 11:20 TEM v HWN (Pool B) MON 1 Official 3 - 1 (2 - 0) Report Calendar Lineup TEM Lineup HWN Statistics
5 22 Oct 2016 11:20 KBH v EHC (Pool A) MON 2 Official 3 - 6 (3 - 4) Report Calendar Lineup KBH Lineup EHC Statistics
6 22 Oct 2016 12:10 FHC v YVHC (Pool C) MON 1 Official 0 - 9 (0 - 5) Report Calendar Lineup FHC Lineup YVHC Statistics
7 22 Oct 2016 13:00 SKHC v WHC (Pool C) MON 1 Official 1 - 11 (0 - 5) Report Calendar Lineup SKHC Lineup WHC Statistics
8 22 Oct 2016 13:50 SUHC v EHC (Pool A) MON 1 Official 7 - 6 (4 - 3) Report Calendar Lineup SUHC Lineup EHC Statistics
9 22 Oct 2016 14:40 CHC v KBH (Pool A) MON 1 Official 5 - 7 (3 - 4) Report Calendar Lineup CHC Lineup KBH Statistics
10 22 Oct 2016 14:40 HWN v AHC (Pool B) MON 2 Official 1 - 8 (1 - 3) Report Calendar Lineup HWN Lineup AHC Statistics
11 22 Oct 2016 15:30 DHCI v TEM (Pool B) MON 1 Official 1 - 7 (0 - 5) Report Calendar Lineup DHCI Lineup TEM Statistics
12 22 Oct 2016 16:20 YVHC v SKHC (Pool C) MON 1 Official 18 - 1 (8 - 0) Report Calendar Lineup YVHC Lineup SKHC Statistics
13 22 Oct 2016 17:10 WHC v FHC (Pool C) MON 1 Official 10 - 2 (7 - 0) Report Calendar Lineup WHC Lineup FHC Statistics
14 22 Oct 2016 18:00 AHC v TEM (Pool B) MON 1 Official 8 - 6 (3 - 4) Report Calendar Lineup AHC Lineup TEM Statistics
15 22 Oct 2016 18:00 SUHC v CHC (Pool A) MON 2 Official 8 - 2 (5 - 0) Report Calendar Lineup SUHC Lineup CHC Statistics
16 22 Oct 2016 18:50 DHCI v HWN (Pool B) MON 1 Official 8 - 2 (4 - 2) Report Calendar Lineup DHCI Lineup HWN Statistics
17 22 Oct 2016 18:50 FHC v SKHC (Pool C) MON 2 Official 3 - 3 (3 - 2) Report Calendar Lineup FHC Lineup SKHC Statistics
18 22 Oct 2016 19:40 YVHC v WHC (Pool C) MON 1 Official 5 - 4 (2 - 1) Report Calendar Lineup YVHC Lineup WHC Statistics
19 23 Oct 2016 09:20 SUHC v AHC (Pool D) MON 1 Official 3 - 4 (2 - 3) Report Calendar Lineup SUHC Lineup AHC Statistics
20 23 Oct 2016 10:10 EHC v TEM (Pool E) MON 1 Official 1 - 4 (0 - 4) Report Calendar Lineup EHC Lineup TEM Statistics
21 23 Oct 2016 11:00 KBH v DHCI (Pool F) MON 1 Official 7 - 5 (5 - 2) Report Calendar Lineup KBH Lineup DHCI Statistics
22 23 Oct 2016 11:00 CHC v HWN (Pool G) MON 2 Official 11 - 1 (6 - 0) Report Calendar Lineup CHC Lineup HWN Statistics
23 23 Oct 2016 11:50 SUHC v YVHC (Pool D) MON 1 Official 6 - 6 (2 - 3) Report Calendar Lineup SUHC Lineup YVHC Statistics
24 23 Oct 2016 12:40 EHC v WHC (Pool E) MON 1 Official 6 - 3 (4 - 1) Report Calendar Lineup EHC Lineup WHC Statistics
25 23 Oct 2016 13:30 KBH v FHC (Pool F) MON 1 Official 9 - 0 (5 - 0) Report Calendar Lineup KBH Lineup FHC Statistics
26 23 Oct 2016 14:20 CHC v SKHC (Pool G) MON 1 Official 5 - 2 (2 - 2) Report Calendar Lineup CHC Lineup SKHC Statistics
27 23 Oct 2016 14:20 TEM v WHC (Pool E) MON 2 Official 2 - 6 (0 - 3) Report Calendar Lineup TEM Lineup WHC Statistics
28 23 Oct 2016 15:10 AHC v YVHC (Pool D) MON 1 Official 3 - 4 (3 - 1) Report Calendar Lineup AHC Lineup YVHC Statistics
29 23 Oct 2016 16:00 DHCI v FHC (Pool F) MON 1 Official 10 - 2 (5 - 1) Report Calendar Lineup DHCI Lineup FHC Statistics
30 23 Oct 2016 16:00 HWN v SKHC (Pool G) MON 2 Official 2 - 1 (1 - 1) Report Calendar Lineup HWN Lineup SKHC Statistics
31 23 Oct 2016 16:50 SUHC v WHC (CLASS) MON 1 Official 6 - 5 (3 - 3) Report Calendar Lineup SUHC Lineup WHC Statistics
32 23 Oct 2016 18:00 EHC v TEM (CLASS) MON 2 Official 5 - 5 (3 - 1) Report Calendar Lineup EHC Lineup TEM Statistics
33 23 Oct 2016 18:00 YVHC v AHC (GF) MON 1 Official 4 - 4 (2 - 1) (4 - 3 SO) Report Calendar Lineup YVHC Lineup AHC Statistics
Goal Scorers
Day 2 after 33 games played - October 23
FG - Field Goal, PC - Penalty Corner, PS - Penalty Stroke
Player Team FG PC PS Goals
MARAIS Craig Southern United Hockey Club 16 10 2 28
WEBBER Jack Yarra Valley Hockey Club 10 10 3 23
HACKETT Alasdair Waverley Hockey Club 8 10 4 22
OTTERBACH Connar Altona Hockey Club 11 8 2 21
HASSALL Hugh KBH Brumbies 6 7 0 13
WESTMORE Luke Toorak East Malvern Hockey Club 9 2 2 13
JAMES Sam Essendon Hockey Club 11 1 0 12
FERNANDEZ Elias Essendon Hockey Club 7 2 0 9
PRINSLOO Marnus Doncaster Hockey Club Inc 6 3 0 9
BRIGHTLING Thomas Yarra Valley Hockey Club 7 1 0 8
BURNS Cooper Altona Hockey Club 7 0 1 8
HARPER Charlie KBH Brumbies 4 3 0 7
NOSIARA Julian KBH Brumbies 6 1 0 7
GOODEN Nicholas Camberwell Hockey Club 1 5 0 6
NEWSTEAD Remy Toorak East Malvern Hockey Club 0 6 0 6
OBERG Thomas Doncaster Hockey Club Inc 3 2 1 6
PILBEAM Harris Essendon Hockey Club 0 6 0 6
RENKIN Oliver Yarra Valley Hockey Club 6 0 0 6
CROSS Alexander Southern United Hockey Club 4 1 0 5
DAVIS Eden Southern United Hockey Club 0 5 0 5
SPINCER Nick Toorak East Malvern Hockey Club 2 3 0 5
ALLEN Ben Camberwell Hockey Club 2 2 0 4
BIBBY Kyle Waverley Hockey Club 4 0 0 4
BALDWIN Sam Yarra Valley Hockey Club 3 0 0 3
BEAMISH Jamie Altona Hockey Club 0 3 0 3
FLUKES Elliot Camberwell Hockey Club 2 1 0 3
GERLING Lachlan Waverley Hockey Club 2 1 0 3
LAUSSEN William Camberwell Hockey Club 3 0 0 3
NONEY David Waverley Hockey Club 2 1 0 3
ROCHANAKIJ Oscar PH/ST.K 1 2 0 3
RUTLEY Will Yarra Valley Hockey Club 2 1 0 3
WALLACE Harrison Camberwell Hockey Club 2 1 0 3
YEATES Kieran Camberwell Hockey Club 2 1 0 3
ASQUITH Fraser Yarra Valley Hockey Club 1 0 1 2
CASTOR Millie Doncaster Hockey Club Inc 1 0 1 2
D'ARCY Lachlan Footscray Hockey Club 0 1 1 2
DOOLEY Declan Essendon Hockey Club 2 0 0 2
GEORGAKAS Ben Toorak East Malvern Hockey Club 2 0 0 2
GONEZ Lucas Waverley Hockey Club 0 2 0 2
HARRINGTON Kade Waverley Hockey Club 1 0 1 2
HENDRY Angus Camberwell Hockey Club 2 0 0 2
HESLOP Chris Footscray Hockey Club 0 1 1 2
JACKSON Ryan PH/ST.K 1 1 0 2
MYYRYLAINEN Nicholas Altona Hockey Club 2 0 0 2
PYWELL Luke Hawthorn Hockey Club 0 2 0 2
ROBINSON Lachlan Hawthorn Hockey Club 2 0 0 2
SAMPSON James Doncaster Hockey Club Inc 1 1 0 2
SIME Jarryd Doncaster Hockey Club Inc 2 0 0 2
TANSEY Caleb Waverley Hockey Club 0 2 0 2
TODERO Max Doncaster Hockey Club Inc 2 0 0 2
van der MERWE Christian Southern United Hockey Club 0 2 0 2
WOLTON Harry Hawthorn Hockey Club 1 1 0 2
BRAZIL Harry Footscray Hockey Club 1 0 0 1
CLAUSEN Alexander Camberwell Hockey Club 1 0 0 1
COCU Ijsbrand PH/ST.K 1 0 0 1
COZZIO Breanna KBH Brumbies 1 0 0 1
CUTTS Danny KBH Brumbies 0 1 0 1
D'ARCY Joshua Footscray Hockey Club 0 1 0 1
FORD Hugh PH/ST.K 1 0 0 1
GOTTSTEIN Julius Waverley Hockey Club 0 1 0 1
HARVEY Ted Southern United Hockey Club 1 0 0 1
KLOBOUCNIK Andrew Doncaster Hockey Club Inc 1 0 0 1
MARSHALL Oliver Toorak East Malvern Hockey Club 0 1 0 1
MEADEN Tom Yarra Valley Hockey Club 0 1 0 1
MURDOCH Sam Hawthorn Hockey Club 1 0 0 1
NGUYEN Tri Footscray Hockey Club 1 0 0 1
PILATTI Dylan Essendon Hockey Club 1 0 0 1
REID Carly KBH Brumbies 1 0 0 1
SMITH Finn Camberwell Hockey Club 1 0 0 1
TAYLOR Oscar PH/ST.K 1 0 0 1
WARBY Maxim Altona Hockey Club 1 0 0 1
WOODGATE Joseph Doncaster Hockey Club Inc 0 1 0 1
    183 118 20 321
Cards
Day 2 after 33 games played - October 23
Team Shirt # Player Red Yellow Green
Altona Hockey Club 1 BURNS Cooper 0 2 0
Altona Hockey Club 3 MYYRYLAINEN Nicholas 0 1 0
Altona Hockey Club 7 MCKINNON Jonah 0 0 1
Altona Hockey Club 12 DAVEY Jordan 0 1 0
Camberwell Hockey Club 3 ALLEN Ben 0 0 1
Camberwell Hockey Club 6 HENDRY Angus 0 0 1
Camberwell Hockey Club 35 YEATES Kieran 0 0 1
Doncaster Hockey Club Inc 32 PRINSLOO Marnus 0 0 1
Doncaster Hockey Club Inc 50 SIME Jarryd 0 0 3
Doncaster Hockey Club Inc 51 TODERO Max 0 0 1
Essendon Hockey Club 1 PILATTI Dylan 0 0 1
Essendon Hockey Club 52 HOCKING Angus 0 0 1
Essendon Hockey Club 54 DOOLEY Declan 0 0 1
Essendon Hockey Club 58 PILBEAM Harris 0 0 2
Essendon Hockey Club 67 JAMES Sam 0 1 1
Essendon Hockey Club 75 GRAY Ben 0 1 0
Footscray Hockey Club 1 D'ARCY Joshua 0 0 2
Footscray Hockey Club 20 KOMP Sam 0 0 1
Footscray Hockey Club 23 BRAZIL Harry 0 1 0
Footscray Hockey Club 25 D'ARCY Lachlan 0 1 0
Footscray Hockey Club 28 HESLOP Chris 0 2 0
Footscray Hockey Club 29 NGUYEN Tri 0 1 0
Hawthorn Hockey Club 4 BALL Sam 0 0 1
Hawthorn Hockey Club 15 WOLTON Harry 0 0 1
Hawthorn Hockey Club 151 PYWELL Luke 0 0 1
KBH Brumbies 1 COZZIO Breanna 0 0 2
KBH Brumbies 2 CUTTS Danny 0 0 1
KBH Brumbies 4 HASSALL Hugh 0 1 0
KBH Brumbies 5 NOSIARA Julian 0 1 0
KBH Brumbies 27 REID Carly 0 0 1
PH/ST.K 4 GIANNELLIS Adam 0 0 1
PH/ST.K 8 JONES James 0 0 1
PH/ST.K 17 JACKSON Ryan 0 0 1
PH/ST.K 26 FORD Hugh 0 0 1
PH/ST.K 38 ROCHANAKIJ Oscar 0 1 0
Southern United Hockey Club 14 LETTS Samuel 0 0 1
Southern United Hockey Club 17 MARAIS Craig 0 0 1
Southern United Hockey Club 23 HANRAHAN Billy 0 0 1
Southern United Hockey Club 43 DAVIS Eden 0 0 3
Toorak East Malvern Hockey Club 4 WESTMORE Luke 0 0 1
Toorak East Malvern Hockey Club 5 DRURY Thomas 0 1 1
Toorak East Malvern Hockey Club 8 NEWSTEAD Remy 0 1 1
Waverley Hockey Club 19 BIBBY Kyle 0 0 1
Waverley Hockey Club 60 TANSEY Caleb 0 1 2
Waverley Hockey Club 76 GONEZ Lucas 0 0 1
Yarra Valley Hockey Club 5 RUTLEY Will 0 0 3
Yarra Valley Hockey Club 7 WEBBER Jack 0 0 2
Yarra Valley Hockey Club 8 BALDWIN Sam 0 0 2
Yarra Valley Hockey Club 11 ASQUITH Fraser 0 1 0
Yarra Valley Hockey Club 36 BRIGHTLING Thomas 0 1 2
Yarra Valley Hockey Club 41 MEADEN Tom 0 1 0
      0 20 51
Pool Standings

Pool A

Day 2 after 33 games played - October 23
Points awarded for Wins: 3, Draws: 1, Losses: 0
Rank Team Played Wins Draws Losses Goals For Goals Against Goal Difference Points
1 Southern United Hockey Club 3 3 0 0 26 12 14 9
2 Essendon Hockey Club 3 2 0 1 18 13 5 6
3 KBH Brumbies 3 1 0 2 14 22 -8 3
4 Camberwell Hockey Club 3 0 0 3 10 21 -11 0

Pool B

Day 2 after 33 games played - October 23
Points awarded for Wins: 3, Draws: 1, Losses: 0
Rank Team Played Wins Draws Losses Goals For Goals Against Goal Difference Points
1 Altona Hockey Club 3 3 0 0 24 8 16 9
2 Toorak East Malvern Hockey Club 3 2 0 1 16 10 6 6
3 Doncaster Hockey Club Inc 3 1 0 2 10 17 -7 3
4 Hawthorn Hockey Club 3 0 0 3 4 19 -15 0

Pool C

Day 2 after 33 games played - October 23
Points awarded for Wins: 3, Draws: 1, Losses: 0
Rank Team Played Wins Draws Losses Goals For Goals Against Goal Difference Points
1 Yarra Valley Hockey Club 3 3 0 0 32 5 27 9
2 Waverley Hockey Club 3 2 0 1 25 8 17 6
3 Footscray Hockey Club 3 0 1 2 5 22 -17 1
4 PH/ST.K 3 0 1 2 5 32 -27 1

Pool D

Day 2 after 33 games played - October 23
Points awarded for Wins: 3, Draws: 1, Losses: 0
Rank Team Played Wins Draws Losses Goals For Goals Against Goal Difference Points
1 Altona Hockey Club 1 1 0 0 4 3 1 3
2 Yarra Valley Hockey Club 1 0 1 0 6 6 0 1
3 Southern United Hockey Club 2 0 1 1 9 10 -1 1
Officials
Appointment Name Country Appointed By
Tournament Director SMITH Gina AUS
Assistant Tournament Director DELANEY Lynette AUS
Technical Officer BURT Josh AUS
Technical Officer DAVIS Fiona AUS
Technical Officer DELANEY Victoria AUS
Technical Officer DICK Lauren AUS
Technical Officer GRAVEN Chris AUS
Technical Officer HACKETT Cheyne AUS
Technical Officer HASLAM Sharon AUS
Technical Officer MCCLEARY Stuart AUS
Technical Officer SCANLON Sonia AUS
Technical Officer WONG Alex AUS
Judge BANNAN Vivienne AUS
Judge BURT Ashleigh AUS
Umpires Manager COLEMAN Jeremy AUS
Umpire BERRYMAN Tom AUS
Umpire CALDECOTT Eliza AUS
Umpire GILLESPIE Andrew NZL
Umpire GRIMWADE Gerard AUS
Umpire HALL Glenn AUS
Umpire HALL Joshua AUS
Umpire HARRIS Jeremy AUS
Umpire JAMES Carly AUS
Umpire LOMBARDO Michele AUS
Umpire MAIN Simon AUS
Umpire MCDONALD Nathan AUS
Umpire MCKINNON Jonah AUS
Umpire POLACSEK Ellen AUS
Umpire RUTLEY Cameron AUS
Umpire SHIPTON Mick AUS
Umpire THOMPSON Stephanie AUS
Umpire ZUCCALA Kate AUS
Appointments
# Details Umpires Reserve/Video Judges Technical Officer
1 KBH v SUHC (Pool A)
08:50:00
MCDONALD Nathan WONG Alex DELANEY Lynette
MCKINNON Jonah RUTLEY Cameron  
2 EHC v CHC (Pool A)
09:40:00
GILLESPIE Andrew DELANEY Lynette WONG Alex
RUTLEY Cameron RUTLEY Cameron  
3 AHC v DHCI (Pool B)
10:30:00
HALL Glenn BANNAN Vivienne HACKETT Cheyne
GRIMWADE Gerard RUTLEY Cameron  
4 TEM v HWN (Pool B)
11:20:00
HALL Joshua BANNAN Vivienne WONG Alex
MCDONALD Nathan RUTLEY Cameron  
5 KBH v EHC (Pool A)
11:20:00
JAMES Carly HACKETT Cheyne DICK Lauren
GRIMWADE Gerard RUTLEY Cameron  
6 FHC v YVHC (Pool C)
12:10:00
HARRIS Jeremy GRAVEN Chris WONG Alex
CALDECOTT Eliza RUTLEY Cameron  
7 SKHC v WHC (Pool C)
13:00:00
MCKINNON Jonah DELANEY Victoria MCCLEARY Stuart
RUTLEY Cameron RUTLEY Cameron  
8 SUHC v EHC (Pool A)
13:50:00
HALL Glenn MCCLEARY Stuart WONG Alex
HALL Joshua RUTLEY Cameron  
9 CHC v KBH (Pool A)
14:40:00
GRIMWADE Gerard SCANLON Sonia WONG Alex
POLACSEK Ellen RUTLEY Cameron  
10 HWN v AHC (Pool B)
14:40:00
THOMPSON Stephanie CALDECOTT Eliza DELANEY Lynette
RUTLEY Cameron RUTLEY Cameron  
11 DHCI v TEM (Pool B)
15:30:00
HALL Glenn WONG Alex SCANLON Sonia
HARRIS Jeremy HALL Joshua  
12 YVHC v SKHC (Pool C)
16:20:00
MCDONALD Nathan DELANEY Victoria GRAVEN Chris
GRIMWADE Gerard HALL Joshua  
13 WHC v FHC (Pool C)
17:10:00
GILLESPIE Andrew RUTLEY Cameron DELANEY Victoria GRIMWADE Gerard
RUTLEY Cameron RUTLEY Cameron  
14 AHC v TEM (Pool B)
18:00:00
HALL Joshua DELANEY Victoria MCCLEARY Stuart
HALL Glenn HALL Joshua  
15 SUHC v CHC (Pool A)
18:00:00
GILLESPIE Andrew SCANLON Sonia GRIMWADE Gerard
SHIPTON Mick HALL Joshua  
16 DHCI v HWN (Pool B)
18:50:00
POLACSEK Ellen MCCLEARY Stuart GRAVEN Chris
THOMPSON Stephanie HALL Joshua  
17 FHC v SKHC (Pool C)
18:50:00
GRIMWADE Gerard BURT Ashleigh BURT Josh
HALL Glenn HALL Joshua  
18 YVHC v WHC (Pool C)
19:40:00
GILLESPIE Andrew
GILLESPIE Andrew  
Locations

Monash University

38 Exhibition Walk, Clayton VIC 3168, Australia
Appointments
  Day Matches Published
2016-10-22 18 18 / 18 / 18
2016-10-23 15 15 / 15 / 15